Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Panství Phantomhive

Goto down 
+2
Yukiko Ryūketsu
Ciel Phantomhive
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorZpráva
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:00 pm

Než vejdu do pokoje Ciela zastavím se přečtu si sms, co mi právě přišla..Naprosto ji ignoruji..Otevřu dveře..zkontroluji Ciela..sundám mu obklad..zachlechnu slabé mumlání svého pána.."Volá mě ze spaní??" udivím se..pak si svlěču frak, vestu a košili a rukavice...jen v klahotách si lehnu vedle něj..obejmu ho a pevně ho držím..Měl jsem takové nervy, a strašný strach, až jsem nakonec usnul...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:00 pm

Když neodepisuje, jen mi napíši novou SMS: Gomen, že jsem tě otravoval...Odešlu ji, dám si ruky do kapes od bundy a pomalu se vydám domů...
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:01 pm

Uprostřed noci se probudím..cítím jak mi hoří tělo...nejspíš mám horečku..Když pořádně otevřu oči vidím Sebastiana jak leží vedle mě jen v kalhotách a svoji rukou mě objímal..Chtěl jsem na něj promluvit, ale v jeho obličeji jsem spatřil únavu a strach..zase jsem si lehl..přitisknul jsem se k Sebastianovi, myslím že to cítil..políbil jsem ho na jeho rty..poté jsme zavřel oči dokud jsem neusnul..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:02 pm

Cítím jak mě Ciel políbil na rty..pootevřu oko aby si mě nevšiml..přitulil se ke mě blíž..pořádně ho stisknu a obejmu..
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:02 pm

Závěsy začnou prostupovat první ranní paprsky světla, které osvětlují moji tvář..Probudím se..odložím Sebastianovu ruku, který ještě stále spí..Sednu si a promnu oči..Podívám se na Sebastiana..a šáhl si na jeho odhalené tělo..byl celý ledoví..vzal se peřinu a přikryl jsem ho..Jdu do koupelny, vysvleču se a vejdu do sprchy.."Ahh, příjemné.." řeknu si a užívám si svoji sprchu..nechal jsem pootevřené dveře od koupelny a přes zrcadlo se koukám na spícího Sebastiana..
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 6:58 pm

Vyjdu ze sprchy, zavážu si ručník kolem pasu a druhý si hodím na hlavu, abych si vysušil vlasy..Zrovna, když vejdu do dveří, chytne mě Sebastian kolem pasu a políbí mě...Pevně mne stiskne a šeptá mi do ucha..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 7:08 pm

Hučící voda v koupelně mě vzbudí..Otevřu oči a všimnu si, že Ciel tu není..Podívám se na pootevřené dveře koupelny..Udiveně koukám, že jsem byl zakrytý peřinou, musel ji na mě dát můj pán..Vstal jsem a šel jsem ke dveřím, když se v nich objevil Ciel..rychle jsem ho objal a políbil.."Jsem tak rád, že jsi v pořádku, ani nevíš jak jsem se bál, že tě ztratím..Tohle mi už nikdy nedělejte pane.." zašeptám ustaraně do ucha svého pána..Slza štěstí, že je v pořádku dopadla na jeho jemné ramena..Vzal jsem ho do náruče a posadil ho na postel, vzal jsem ručník, co měl na hlavě a utíral jsem mu jeho vlasy..Cítil jsem jeho vůni, jeho teplo..Když jsem mu vysušil vlasy odhodil jsem ručník na zem a znovu jsem ho políbil..položil jsem ho na záda a lehl si na něj, samozřejmě lehce, abych mu neublížil..přece jen měl slabé tělo..
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptySun Jan 25, 2015 7:35 pm

"S-Sebastiane..Co to.." ani to nestihnu říct neboť jsem umlčen polibky..dobrovolně se poddávám jeho dominantnosti..chci ho..chci svého Sebastiana..potřebuji ho...teď je konečně u mě..
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 12:32 pm

Je ráno Sebastian mě zrovna budí šálkem horkého čaje.."Je čas vstávat pane, musíte do školy.." řekne mi, když mi podává noviny..
Vstanu a jdu se obléct, Sebastian mi pomáhá jako vždy..Před domem mě čeká limuzína, do které nastoupím a vyrážíme na akademii..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 12:37 pm

"Po škole vás vyzvednu osobně pane.." řeknu a jdu se věnovat práci..pustím se do příprav obědu a rozdám práci ostatním...Když už je čas, jdu do garáže a nastartuji auto..Musím vyzvednout svého pána, nedovolím aby se zase cokoliv přihodilo...obzvláště né kvůli té holce..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:20 pm

"Jsme zde.." řeknu tiše a zaparkuji auto...nenápadně sleduji Norowaretu, který jde se Cielem dovnitř sídla...Probodávám ho pohledem a jdu za nimi...
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:25 pm

Co řekl její jméno byl jsem potichu...konečně jsem v sídle, sedneme si do obývacího pokoje..řeknu Sebastianovi aby nám přinesl čaj a něco k jídlu.."Yukiko..hmm...ano znám ji , ale nijak zvlášť, párkrát sme na sebe narazily a to doslova...vždy byla nepříjemná, probodávala mě svými pohledy už od začátku...od ji znáš ty?" zeptam se Ryuua
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:31 pm

Vešel jsem do sídla. Sedl jsem si a odpověděl Cielovi.“Ehmm jsem její komorník. Je podobná Vám, takhle se kryje ona, od té doby,kdy ji její sestra vyvraždila rodinu a ona skončila v blázinci, se tak chová, jinak je přátelská.“
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:33 pm

"To jsem nevěděl, ani vědět nemohl, nikdy se mnou nemluví a když ano je taková jaká je...Proč nechce aby ses o ní přede mnou zmiňoval..řekni mi o ní víc..." zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:40 pm

"Zde je čaj pane..když dovolíte půjdu zkontrolovat ty tři nemehla" mile se usměji jako vždy a jdu do zahrady..."Doufám, že ten kluk brzy odejde...byl bych mnohem radši kdyby se tu nikdy neobjevil.." řeknu si sám pro sebe, když odcházím
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:43 pm

“ Mysli si, že ji nemáte rád..jinak nic jiného nevím, jenom mám jedno její tajemství, popravdě z blázince nebyla propuštěná, zachránila ji z tama poslední dědička panství, ve kterém dnes žije Yukiko. Při jejím odchodu zaslechla křik, šla za ním a uviděla tři Chlápky jak tu dědičku znásilňuji, nestihla ji pomoci, ale zabila je, od té doby je tak trochu mimo a nerad bych ji naštval, dá se říci, že je vrah.“
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:50 pm

"Komorník vražedkyně,..." řeknu si tiše pro sebe...pak pohlédnu na Ryuua a znovu se zeptám "Nebojíš se jí? nebojíš se, že jsi zde?"...pak si podám šálek čaje a napiju se
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:51 pm

“ Nevím, má pro mě slabost, připomínám jí její mladší sestru, kterou ztratila.“Odpovím se smíchem a napijí se též.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:53 pm

"Už o ní nebudeme mluvit..." Když si komorník, co si dělal ve škole? A vůbec, kolik ti vlastně je? Řekni mi něco o sobě.." přisednu se vedle něj
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 1:57 pm

“Ehm..povolila mi se doučit se potřebné věci, je mi 25 let. No nic moc zajímavého se mi nestalo jen jsem na každé škole šikanován a nazýván gayem.“
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:00 pm

"Takže studuješ na akademii kde jsem já i ona?"...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:01 pm

“ Ano vše mi platí“ napiji se, trochu se protáhnu, dlouho jsem nebyl u ní, jsem zvědav na její reakci.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:03 pm

"pojdmě se projít do zahrady.." navrhnu a stoupnu si..
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:05 pm

“Um...dobře.“ Stoupnu si a čekám na Ciela, přece jenom se tu moc nevyznám.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:06 pm

Jdu na před, Ryuu jde za mnou..otevřu dveře do zahrady, kde je i Sebastian..Podívá se na nás jako by nás chtěl rozčtvrtit, nechápu o co mu jde..Sednu si na jednu z kamených laviček a čekám na Ryuua..
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:08 pm

Porozhlédnu se, vypadá to úžasné.“Vypadá to zde nádherně.“ Sednu si vedle Ciela.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:10 pm

"Sebastianova práce.." řeknu..sedíme tam a díváme se kolem sebe..přemýšlím nad Yukiko a tom kdo vlastně je, možná je mi podobná...ale já nejsem vrah...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:13 pm

“ Jestli se mohu zeptat..kolik je Vám let ? Moc toho o Vás nevím, neposlouchám ostatní jak se o Vás baví“
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:14 pm

"Je mi 19." podívm se na něj a usměji...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:18 pm

Dál už nic neříkám a jen se kochám pěknou zahradou.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:20 pm

Stoupnu si...trochu se mi zamotá hlava...spadnu na kolena a rukou si držím oko přes kterou mám pásku, najednou mě šíleně bolí...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:23 pm

“Jste v pořádku ?“ Zeptám se, pomůžu Cielovi vstát podepřu ho sebou a opatrně ho posadím.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:25 pm

"Nic mi není...jen staré zranění..." sednu si a stále si držím oko..."Co se to děje? nikdy to tak nebolelo.."...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:31 pm

“To se ulevilo“ Odpovím, trochu jsem se polekal, jsem rád, že to není vážné.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:41 pm

"Kde je Sebastian..?" ohlédnu se a zeptám se Ryuu..."Najdi ho a přiveď sem...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:44 pm

“ Už běžím.“ Odpovím a rychle běžím za Sebastianem.“ Sebby-kun potřebuje tě Ciel..“
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:47 pm

"Sebby-kun??" zuřivě se na něj podívám.. no to je jedno "Potřebuje?? Co se děje??" podívám se na něj..a zeptám se
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:49 pm

“ Já sám nevím, řekl jenom, že tě mám rychle najít a přivést..“ Odpovím rychle...
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:52 pm

"Dobře.." řeknu a rychle jdu za Cielem...když k němu přiběhnu má ruku přes obličej..."Pane..co se děje?.." zeptám se docela podiveně
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:54 pm

"Sebastiane....kontrakt...bolí to.." zašeptám mu do ucha, aby se o ní Ryuu nedozvěděl...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 2:56 pm

Když doběhnu za Cielem moc nemůžu, jsem docela udýchaný. Jenom sleduji.
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:03 pm

"To je divné..nikdy předtím se nic takového nestalo...Měl byste si odpočinout pane.." řeknu a zvednu ho..
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:06 pm

Sebastian mi pomůže vstát..."Hey Ryuu, nechceš tu dnes přespat?..zeptám se a pohlédnu na něj..
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:12 pm

“Jestli ti to nebude vadit tak jo.“ Odpovím mile.“Sebby-kun s čím mám pomoc ?“
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:15 pm

"Budu rád když dnes zůstaneš se mnou...víš..nikdy jsem neměl přátele a s tebou si rozumím..." řeknu mile s úsmevěm...Sebastian mě podpírá a vede mě do sídla...Ta bolest je skoro mučící...nevím co se děje..
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:18 pm

Tss...zasyknu, když slyším, že tu ten kluk bude přes noc..Nic nenamítám a vedu Ciela do sídle, kde ho položím na sedačku a přinesu mu studený obklad..sundám mu pásku a položím obklad na oko...."Udělám vám nějaký čaj pane..prosím zůstaňte zde odpočívat..." řeknu a jdu do kuchyně
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:21 pm

“No já nemám skoro žádné přátelé, určitě si budeme rozumět.“ Jdi za Sebastianem.“ S čím ti mám pomoc ?“
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:26 pm

"stačí když nebudeš překážet, měl bys zůstat u mého pána.." řeknu a odejdu do kuchyně...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:29 pm

“OK..“ Odpovím a sednu si k Cielovi a jsem potichu...
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 3:31 pm

"Sebastian ti připraví pokoj, chovej se tu jako doma, nemusíš být potichu, klidně mluv.." řeknu a na chvíli zavřu oči..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Panství Phantomhive   Panství Phantomhive - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Panství Phantomhive
Návrat nahoru 
Strana 2 z 4Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Ciel Phantomhive
» Panství Ryūketsu

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa :: Domy, Byty, Panství....Studentské koleje-
Přejdi na: