Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PARK

Goto down 
+4
Norowareta Ryuu
Sebastian Michaelis
Ciel Phantomhive
Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyThu Feb 05, 2015 8:01 pm

"Asakura..Asakura...jo ten by měl být ve škole..." Odpovím i s úsměvem."Myslím, že to bude hloupý nápad, nechávat někoho, aby řešil mé věci, klidně to vyřeším sama..." Řeknu s chladnou tváří.."Zavedu tě za ním, jestli chceš..?" Podám jí ruku, jestli teda se mnou souhlasí..
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyThu Feb 05, 2015 8:03 pm

Podám jí ruku .ešte že sa nepýta kde som zohnala šaty vysvetlovať ďalšie lži sa mi nechcú moje myšlienky sa sa poberali k Asakurovi." Tak ja si teda aspoň tie svoje vybavím " následovala som ju ku škole .
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyThu Feb 05, 2015 8:05 pm

"Tak teda jdeme" Řeknu a vesle Ange vedu do Akademie Asahina...
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 7:31 pm

Dorazila jsem s Ange do parku, ještě jsem si poupravila svoji katanu na zádech a svoji zbraň na zádech pod bundou, tak aby nebyla vidět, co by se dalo čekat od nejznámějšího výrobce zbraní. Rozhlídla jsem, v noci jsou sakury obzvlášť nádherné, tohle bude poprvé co budu na něčem takovém, vždy jsem byla jenom na plesech, konečně si pořádně užiji.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 7:34 pm

Dorazili sme práve v čas keď už začali všetci piť.
"OOOOI!" zakričala som a zamávala všetkým kto tu bol.
Niekto sa tam zrazu ozval.
"Ange konečne kde si tak dlho bola!"
rozbehla som sa za jednou partiou a ťahala som Yukiko zo sebou.
"Toto je moja kamarátka Yukiko ale hovorte jej Yuu alebo Yuki toto sú mojí spolužiaci " predstavila som sa im a hneď som im vzala fľašu ktorú som začala piť .Vyzerala som ako alkoholik.viac som nič nehovorila iba som si sadla jednomu na kolená a chlastala
PARK - Stránka 2 1311907-bigthumbnail
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 7:38 pm

"Nazdar všichni !"Pozdravila jsem je, když si vzala Ange jednu flašu, vzala jsem si taky, zůstala jsem stát a začala jsem to pít jak obyčejnou vodu."To mi připomnělo mě v baru.."
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 7:45 pm

//Jdu se okoupat, budu zpět asi za cca 30 minut Very Happy Pak budu dál psát v cajku Embarassed Wink Cool Cool
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 7:46 pm

Zobrala som druhú fľašu a chytila som Yukiko za ruku a stihla na mňa tak že sme skoro toho chlapca rozpučili.Všetci sa začali nehorázne smiať.
Pošepkala som Yukiko do ucha. "Trocha sa uvolni!"
Pekne som ju chytila okolo boku a dvihla som sa .Zatočila som s ňou peknú otočku a vzala fľašu a nenápadne vymenila za iný druh alkoholu
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 8:24 pm

"OK"Odpověděla jsem, začala jsem se též smát. Přestal jsem to pít jak vodu, a konečně jsem se uvolnila pila to jako každý jiný.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 8:36 pm

Točila sa mi hlava ale ďalej som točila aj Yukiko následne som ju stiahla a hodila do fontány so mnou takže sme skončili obi dve mokré, bohužiaľ tie veci čo som si obliekla aj jej veci boli z tenkej látky takže všetko presvitalo .Zasmiala som sa a ospravedlnila.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 8:41 pm

Zatočila se mi hlava, pak jsem se znovu zorientovala až ve fontáně. Začala jsem se smát, snažila jsem se vylézt z fontány, ale nepodařilo se mi to." Tak tohle je opravdu osvěžující..."Řekla jsem se smíchem.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 8:48 pm

"Och celé presvitáme to je ale hanba !" obi dve sme vyzerali ako bohyne vody celé mokré a v podstate iba čo nás krylo bolo spodné prádlo. "Prepáč Yukiko trocha sa mi zamotala hlava." zobrala som fľašku a napila som sa takže som všetko miešala,zvalila som Yukiko späť do vody a nechala som ju tam ležať spoločne ."chvíľu takto buď prosím inak budem asi vracať "
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 06, 2015 8:52 pm

"No jenom trochu..." Odpověděla jsem mile."To je v pořádku...Dobře chvíli, snad mě nepozvracíš, protože jinak bych se asi taky pozvracela..."Dodala jsem k tomu a ležela ve fontánce jak solný sloup.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySat Feb 07, 2015 2:54 pm

Zasmiala som sa a už som Yukiko ťahala z vody von. Dosť pripitá som jej podala fľašu.
"zvracať nebudem ,opica bude ráno ale to ako vždy to nevadí !" porozhliadla som sa ."Nakoniec asi on nepríde ...." mykla som ramenami na znak je mi to jedno a točila som ťa ako kolotoč.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySat Feb 07, 2015 3:01 pm

Když si se mnou začala zase točit, podlomili se mi nohy a točila se mi hodně hlava, chtělo se mi zvracet." Mě je špatně.." Řekla jsem a byla jsem bílá jak stěna..
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySun Feb 08, 2015 12:57 am

Zatavila som ju. "To nevadí " zasmiala som sa zvesela pretože mne nič už nebolo."Len pij a užij si to ,je to len raz za čas!"
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySun Feb 08, 2015 1:02 pm

"Dám si menší pauzičku a pak budu pokračovat nebo budu zvracet duhu.." Řekla jsem vesele a se smíchem, stoupla jsem si a na chvíli si sedla na lavičku, hlavu jsem dala mezi kolena." Problém je v tom, že jsem měla dost alkoholu ještě než jsem šla k tobě..takže tohle mě dorazilo.." Pořád mi bylo na zvracení a hlava se mi točila, ale cítila jsem jak se to pomalu zlepšuje.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2015 10:57 am

"To nevadíí ,nevadí .Proste len pij tak ako to len ide " zasmiala som sa a točila som sa ako keby som tancovala to vyzeralo. "Niekedy je oddych v takýchto prípadoch dobrý nemyslíš ?"
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Feb 09, 2015 8:37 pm

"Myslím, že je dobrý..." Odpověděla jsem , opřela jsem se o opěrátko a podívala se na hvězdy." Po dlouhé době jsem se odreagovala od své práce..."
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyFri Feb 13, 2015 7:07 pm

"Myslím že je čas skončiť " usmejem sa a pretiahnem si ruky a chrbát.
"Zajtra je škola "
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySat Feb 14, 2015 12:52 pm

"No jo, já už raději půjdu...."Odpověděla jsem a stoupla si, upravila jsem si vlasy." Oblečení ti donesu zítra k tobě do školy nebo domů..jestli nebude vadit..Tak na..viděnou !"Řekla jsem a potom jsem se vydala pomalu pryč z parku.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySat Feb 14, 2015 4:20 pm

Stihla som na ňu ešte zakričať "To oblečenie si nech na budúce stretnutie !" ja som tu ešte ostala
Návrat nahoru Goto down
Jin Usagi

Jin Usagi


Počet příspěvků : 112
Join date : 29. 01. 15
Age : 26

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptySun Feb 15, 2015 5:02 pm

Každý den ve škole je jako mučení, proč musím chodit někam, kde mě nikdo nenaučí co potřebuju? Stejnak sem musím chodit, aby jsem měl peníze.... jinak brzy umřu.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:06 pm

Kangae "Kuro" Itama

Důvod proč jsem přišel do tohoto parku byl neznámý, jediné co jsem věděl bylo to, že si chci odpočinout od školy. Na sobě jsem měl své černé kimono a po pravém boku dvě katany. S lehkým úsměvem na tváři jsem se posadil na lavičku v parku a zavřel oči. Nyní se mé myšlenky přesunuli do jiné sféry. "Kdyby tu tak byl děda, či někdo s kým bych si mohl popovídat." Řeknu si v mé mysli a nakonec opět otevřu oči. Hlasitě vydechnu a zadívám se na oblohu. Pravá ruka mi sjede po kimonu volně až k rukojeti mé katany, tu lehce povytáhnu a následně vstanu z lavičky. Katanu vytáhnu již celou, opět vydechnu a jemně seknu před sebe. Ne, že bych chtěl někoho zranit, ale nikoho jsem v okolí nevnímal, právě jsem se takto chtěl "odreagovat".
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:11 pm

S kamenným výrazem jsem se procházela po parku s katanou v ruce. Šla jsem kolem jednoho mladíka, když naráz si stoupnul a sekl před sebe, abych se vyhnula řezu, dala jsem před sebe katanu a tím jeho seknutí zastavila, byl to jen o fousek." Whoaa! To bylo těsné.." Řekla jsem polekaně.."Co děláš ?" Zeptala jsem se zvědavě a prohlídla jsem si ho. Ruka mě docela bolela, když jsem zastavila jeho katanu, byl hodně silný.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:27 pm

Kangae "Kuro" Itama

Chtěl jsem jen klid, ten však narušila nějaká dívka, která zastavila mou katanu. "Je tichá.." Řeknu si jen sám pro sebe a zadívám se dívce do očí, na její otázku co dělám, nějak neodpovídám. Pouze vydechnu a katanu dám zpět do pouzdra. Následně po chvíli zavane lehký vítr a já se svýma průzračně modrýma očima zadívám do očí Yukiko. "Omlouvám se, myslel jsem, že jsem tu sám. Neslyšel jsem tě. Občas se musím nějak odreagovat od normálního světa, tohle mi hodně pomáhá, jestli mne chápeš." Neznal jsem jí, byla dle všeho ale schopná. Při prvním pohledu jsem si jí přeměřil a udělal o ní obrázek. Nechtěl jsem dělat ukvapené závěry, takže mě zajímala její reakce. Přeci jen si s ní trochu pohrát po psychické stránce můžu. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:33 pm

Katana si dám zpět do pouzdra na zádech." To je v pořádku, hodně lidí mi říká, že jsem tichá, já bych řekla spíše docela ukecaná, jasně že chápu...jmenuji se Yukiko..Yukiko Ryuketsu.."Odpověděla jsem a mírně se uklonila."Mě pomáhá k odreagovaní studená voda, většinou u vodopádu meditování."Dodala jsem mile k tomu. Tak trochu jsem se zadívala do jeho nádherných očí, takové jsem nikdy neviděla...
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:40 pm

Kangae "Kuro" Itama

Dívka se zdála být nějaká milá, avšak i první zdání může klamat, nechtěl jsem jí hned naletět a také jsem nechápal, proč se mi hned představuje, navíc mi přišlo divné, že vypadá tak nějak, jak to jen říct. No, vypadala jako samuraj, jen v holčičí verzi. Jestli však byla z vážené rodiny byla pouze její věc. Přišlo mi hloupé se nepředstavit, takže jsem dodal krátkou odpověď s následným tradičním pozdravem - úklonem. "Kangae či Kuro, lidé mi říkají různě." Mohl jsem znít trochu chladně, ale pravdou bylo to, že jsem nikdy nebyl nějak otevřený, takže krátké odpovědi, které popsali jen důležité věci, byli u mne na místě. Sdělit jí místo své meditace, či jestli medituji a jak jsem jí říkat nechtěl. Obrázek na ní se mi již tvořil v hlavě, její pohled do mých očí mě však lehce překvapil. Málo kdo se na mne vydrží dívat takto. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 7:48 pm

Trochu jsem se vzpamatovala, podívala jsem se rychle pryč.."Omlouvám se, je to neslušné na někoho civět..." Lehce jsem se začervenala."Etoo...naučíš mě jak zacházet s katanou a podobně ? Nejsem moc zkušená..takže kdyby šlo do úzkých byla bych v loji." Zeptala jsem se mile a upřímně se na něj podívala a usmála, ikdyž toho moc nenamluvil, zdál se mi být sympatický...no jo mám svůj vlastní styl poznávání někoho, já soudím lidi podle jejich činů né podle jejich mluvy.
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:01 pm

Zrovna jsem přijela do tohoto města... měla jsem hlavu plnou myšlenek na to, co budu dělat...nikoho tu neznám...a vlastně jsem se i ztratila...poprvé v novém města a ztratím se...potřebuji se uklidnit a tak jdu dál parkem, až k jezeru..všude kolem mě jsou rozfoukané lístky sakur, je to jako růžová mlha, která se snáší nad krajinou, v tomhle případě nad hladinou jezera přede mnou...opřu se o zábradlí a zadívám se do dály...
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:09 pm

Kangae "Kuro" Itama

Yukiko se mne zeptala, zda bych jí nemohl učit, kdyby přišlo na nejhorší. Nad touhle poznámkou jsem se lehce zasmál. "Víš, je těžké zvládat teorii a praxi umění boje s katanou. Můžu tě naučit základy, co tě naučí i v obyčejném Kendu, avšak svou cestu si musíš zvolit sama." Povzdechnu si a poté přiložím opět pravou ruku na svou katanu. Lehce jí povytáhnu a levou rukou přejedu po čepeli. Jak se říkávalo kdysi, duše samuraje je v jeho meči, tohle je něco, co bych Yukiko stejně nebyl schopen naučit. Navíc si nemyslím, že by zrovna ona měla problémy a já nepřenechával svůj styl jen tak někomu. "Musím se ti však omluvit, pro mne, jako jednoho z mála lidí věrný své samurajské cestě, je vyloučeno, abych jen tak vzal někoho na učení. Neznáme se." Kdyby to byla moje sestra, či dobrá známá, bylo by to o něčem jiném, nyní však musela projít mým testem, ale ne testem na to, aby se stala mou žačkou, ale testem na to, abych si o ní udělal obrázek. 
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:13 pm

"Huh?" Zaslechnu nějaké hlasy, tak se vydám za nimi...spatřím nějakého chlapce a dívku jak se spolu baví a u sebe mají katanu...Chvíli se na ně dívám a pak se rozhodnu jít za nimi..
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:17 pm

Ušklíbla jsem se."Ano vím, je to těžké..proto chci pomoc od druhého zkušenějšího..Jak bych ti mohla dokázat, že jsem hodna být tvojí žačkou..nebo spíše to řeknu takhle, nezajdem si někam poklábosit, zvu tě..Kangae-senpai" Odpověděla jsem přátelsky..a čekala na jeho odpověď...doufala jsem, že neodmítne..povšimnula jsem si dívky, co přichází, ale zatím na ni nereagovala
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:20 pm

Myslím, že si mne zatím nevšimli a tak jdu blíž a blíž..když už jsem u nich sednu si na lavičku blízko nich a pozoruji je jak se baví...je to zábavné..
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:39 pm

Kangae "Kuro" Itama

Byla strašně neodbytná, nějak asi jako já, když jsem v dětství denně žádal dědu o více a více tréninku a jeho zkušeností. Trochu mi mě připomínala, ale jen v mých dětských dnech. No, lehce mi to nahnalo do tváře úsměv a naposledy jsem jí sjel celou pohledem. Udělal jsem krok, abych stál přímo před Yukiko a pravou rukou tě pohladil po vlasech. Tím jsem ti je sice rozcuchal, ale co se dalo dělat. "Rád bych zůstal zde, jestli ti to nevadí. Jen to moc nepřeháněj s tím -senpai. Nic neslibuji." Pořád se nějak extra nesměji, ale můj výraz není též nějak kamenný. Lehký úsměv tam je, ale dívky co právě přišla si vůbec nevšímám. Ne, že bych o ní nevěděl, ale jednoduše mám dost problémů. "Představ se mi, nechci jméno, ani věk, ani tituly ani to jestli patříš k těm nejbohatším rodinám. Tohle mě upřímně nezajímá." Na to poslední slovo si dám velký důraz.  Jelikož vážně nechci vědět nepodstatné věci. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 8:55 pm

Usměji se, když mě pohladí po vlasech." Dobře, tak tedy zůstaneme...nepřeháním, jenom zdůrazňuji, že jsi mnohem zkušenější než já." Odpověděla jsem."Jsem zcela obyčejná..dívka, zajímají mě všechny bojové styly, hlavně japonské, ráda bych se je naučila..jak vidíš. Jsem od mala sirotek, moji rodinu vyvraždila nejstarší sestra, poté vše na mě svedla a několik let jsem byla v blázinci, tohle mě přivedlo k tomu se je naučit, zajímám se o vše co má něco společného se samuraji, ráda bych tu dobu vrátila, připadá mi ta doba klidnější než tahle. Nejdůležitější na mě je to, že jedna má polovina je milá holka, docela šprt a pracuji v maid-kavárně mezitím ta druhá je umm...informátor a nájemný vrah...Nevím zda jsi chtěl slyšet tohle..."
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:13 pm

Kangae "Kuro" Itama

Ta dívka je milá a nájemný vrah v jednom? Je jasné, že to v hlavě nemá pořádně srovnané. Není to tak, že by byla hloupá, jen ještě nemá poměrně dost zkušeností. Má ideologie byla dost podobná v její, jen naše myšlení a chápání různých slov a symbolů ve větách byli jiná. Nechtěl jsem, aby se mi představila tak, jak se představila, ale aby řekla svůj názor a to, o co jí vlastně jde. Z části splnila to, že chce být samuraj a dát svět do dob, kdy byli samurajové uznávaní. I to je mým cílem, zda-li ale půjdeme stejnou cestou, to nevím. "Mezi námi je jeden rozdíl a to dost podstatný. Na něm však nezáleží." Tato věta sama o sobě zněla divně. Přeci jen jak na podstatných věcech nemůže záležet? Byl toto další z mých psychologických testů, či pouze nějaký znak? Kdo ví. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:21 pm

Podívám se na něj." To je snad nějáký IQ test ? Jestli ano tak moje IQ je asi pětiletého dítěte....Jako mým hlavním cílem v životě je zničit všechny mé překážky, ale tahle je nedobytná.." Odpovím se smíchem..."Jaktože se ptáš jenom ty mě, co takhle abych se zeptala já na něco tebe, když chci abys mě učil, protože jsem nula..."Možná by to bylo lehčí, kdybych mu řekla jáká jsem, ale jak bych mu to měla říct, když to sama nevím..
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:33 pm

Kangae "Kuro" Itama

"IQ test? Tyto testy jsou zcela zbytečné." Je li to pravda? Kdo ví, já jsem měl osobně jedny z nejlepších výsledků v celém Japonsku. Přirovnávat psychiku člověka k IQ je dost nepřesné. I člověk s nízkým IQ na pokraji smrti, šoku a prahu bolesti začne přemýšlet jako někdo, s největším IQ. Když budou oba na pokraji smrti, oba dostanou strach, oba zpanikaří. Na IQ prostě nezáleží, to jest jedna z mých ideologií, je možné, že i já se pletu, ale to čemu věřím je trochu jiné. "Pokud se chceš na něco zeptat, nevím zda-li ti odpovím. Jak jsem řekl, moc se neznáme, nesvěřuji se, ještě k tomu ne na veřejnosti." Před chvíli jsem sám řekl, že chci zůstat v parku, ale pokud se chce ptát a dle toho, že je ještě vrah, nechci se vážně zdržovat zde. Navíc když mého otce vrahové zabili. Pokud je něco, dle čeho bych se měl nyní rozhodnout, je to její další reakce. Sám nepokládám nějaké otázky, je to však záměr. Její způsob odpovídat na moje oznamovací věty, či věty tázací, které nejsou přímou otázkou jsou součástí mého testu. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:40 pm

"Víš o tom, že mě docela psychicky deptáš?" Zeptala jsem se mile." Zeptám jen tak ze zvědavosti, bojíš se mě ?" Podívala jsem se na něj udiveně, když mi nechce nic o sobě povykládat, tak se podle mě ostatní sbližují, ten druhý ho může podle toho poznat lépe." Myslíš si vážně, že jsme nula v zacházení s katanou a co takhle se střelnou zbraní..?"
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:54 pm

Když dorazíme do parku uvidím Aiko na lavičce hned vedle Yukiko a nějakého kluka..."Yo, tady jsi..zase si se ztratila?? Tohle je Ryuu.."řeknu a podám ji ruku..přičemž zdravím Yukiko, která na mě civí...
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 9:59 pm

"Yo těší mě..Aiko" Řeknu a usměji se, všimnu si své paní Yukiko-chan, pousměji se, vzpomněl jsem si ten den kdy jsem s ní spal, ale né spal jako že by jsme měli něco spolu, ani jsem se jí nedotkl...
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 10:01 pm

"Těší mě...jak si mě našel Cieli??" zeptám se trochu udiveně...
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 10:04 pm

"chodili jsme sem jako děti..věděl jsem, že tu budeš...tak pojď půjdeme, Sebastian na nás čeká.." pousmeji se a jdu s Aiko a Ryuuem zpět na panství..
Návrat nahoru Goto down
Norowareta Ryuu

Norowareta Ryuu


Počet příspěvků : 76
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyMon Mar 09, 2015 10:07 pm

Otočím se na špičkách a dál následuji Ciela, rád bych se s ní pobavil, ale nejsem si s ní jist, pořád mi vrtá hlavou co má s tím Samuelem...radši na to nebudu myslet..
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2015 2:38 pm

Kangae "Kuro" Itama

Ta holka si vážně myslela kdo ví co. Absolutně nechápala co říkám a přesto chtěla abych jí učil. Následný povzdech mě jen měl trochu uklidnit, před její otázkou. "Zda-li se tě bojím?" Pohlédnu na tebe a poté pravou ruku přiložím ke tvému krku, prsty sjedu trochu níž, přesněji k srdci. "Strach má pocházet ze srdce, že ano?" Tohle může znít jako další otázka do mého testu, ale jedná se pouze o řečnickou otázku, na které mi nezáleží, protože svou ruku z tvého srdce přesunu rychle k tvé dlani, kterou chytnu a přiložím na svou hruď, přesněji k mému srdci. Můj tep a tlukot srdce je zcela vyrovnaný, nejde z něj vycítit nervozita, ani strach. "Přijde ti, že se tě bojím?" Tak zní má otázka, její otázku ohledně střelných zbraní zcela ignoruji, předtím jsem dal jasně najevo, že jsem proti takovým zbraním a že preferuji spíše katanu.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2015 2:46 pm

Začnu se červenat.." Ehm..etoo...myslím, že strach pochází z naší mysli, z našich myšlenek a to tedy znamená, že strach si vytváříme my sami tím, že dovolíme mít myšlenky o strachu. Strach je stejně jako například štěstí otázkou naší volby. To my sami si volíme své myšlenky a volíme, jestli se budeme něčeho bát nebo ne...pokud se nepletu ?" Odpověděla jsem trochu rozrušeně, byla jsem strašně citlivá na to, když se mě někdo dotknul, začala jsem být trochu nervózní, červenat se začnu čím dál víc..
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2015 2:52 pm

Kangae "Kuro" Itama


Její slova možná v sobě ukrývala pravdu, ale my si nevolíme zda budeme šťastní či budeme mít strach. Strach je lidskou vlastností, který se projevuje za speciálních podmínek u některých lidí. Ne každý bude mít strach ze stejné věci, každý má jiné limity. "Pleteš se, strach je pocit, který si jednoduše nezvolíš, je to přirozená reakce, která nastane, když se tvá mysl a tělo bude cítit ohroženě." Sami si myšlenky nevolíme, člověk se bojí na základě jeho zkušeností. Pokud si myslela, že si vybere čeho se bude bát, je děsně na omylu. Tohle byli teprve základy lidské psychologie.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyTue Mar 10, 2015 3:01 pm

Ušklíbnu se..."Připadá mi to jako, co všechno řeknu je špatně nebo se mi to jenom zdá ?" Zeptám se udiveně, přišlo mi, že oba máme poloviční pravdu, no kdoví tohle je spíše debata na delší dobu, kdo má pravdu."Budeš mě ještě testovat ? Docela mě to začíná bavit."Dodám nakonec se smíchem, je to pravda začínám se bavit. Docela mi dochází, že jsme docela oba rozdílný ve stylu přemýšlení...
Návrat nahoru Goto down
Sebastian Michaelis

Sebastian Michaelis


Počet příspěvků : 66
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 EmptyWed Mar 11, 2015 12:43 pm

Procházím se parkem a rozhlížím se kolem sebe...když pak zahlédnu nějakého chlapce s Yukiko...Přijdu k nim a otočím se na ni.."Oi, máme práci...měla bys jít se mnou..určitě ti taky přišla.." řeknu a čekám na její reakci..
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PARK - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
PARK
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa-
Přejdi na: