Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 PARK

Goto down 
+4
Norowareta Ryuu
Sebastian Michaelis
Ciel Phantomhive
Admin
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyWed Mar 11, 2015 12:48 pm

Otočím se na Sebastiana." Hoj, určitě hned jdu nebo budeme mít výprask.." Odpověděla jsem mu.." Uvidíme se příště Kangae-senpai...zatím.." Řekla jsem směrem na Kangaeho, poté se vydala na hřbitov, kde se vše má odehrát." Tak jdeme Sebastiane..."Dodala jsem k tomu a ladnu chůzí jsem pokračovala a do toho si broukala, po dlouhé době něco zábavnýho.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyWed Mar 11, 2015 7:28 pm

Dorazím zpátky do parku, vidím že Kangae-senpai je stále zde. Pomaličku přijdu k němu, když už jsem u něj."Yo, jsem zpět..." Odpovím skleslým tónem. Doufám, že se ho nějak nedotknu tím jak právě vypadám. Celá od krve, o tváří raději nemluvit, na ní nejsou jen tak obyčejné kapky, bohužel po cestě jsem si krev rozšudlila po obličeji a vypadám jako když se maluji na maškarní za indiána.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyThu Mar 12, 2015 10:40 pm

Kangae "Kuro" Itama

Yukiko na chvíli někam zmizí. Já pouze povzdechnu a poté se zadívám na oblohu. V myšlenkách se tak utápím asi hodinu, než se Yukiko vrátila. Byla celá od krve. "Achjo, koukni na to jak vypadáš." Pro mě tohle byl od ní velice nevyspělý projev, takže se otáčím a odcházím. Nemá pro mne již další důvod zde být. Zda-li se rozhodne jít za mnou, budiž. Já už však nemám zájem pokračovat v konverzaci s krvežíznivým dítětem. Proč bych měl zájem také mít? Navíc vycvičit někoho a dát mu své samurajské zásady proto, aby nadále vraždil lidi? Tohle nechci. Yukiko neprošla.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2015 9:57 am

Neodpovím a však se ušklíbnu, když odchází rychle odběhnu k fontánce a tam si opláchnu obličej, no vypadám už skoro normálně, jenom to oblečení."Kangae..počkej na mě...!" Zakřičím na něj a doběhnu ho. "Omlouvám se za to jak vypadám..mohu tě pozvat k sobě a nějak ti to vynahradit, řeknu ti vše o mě a také proč takhle vypadám..? Možná mi porozumíš nebo mě můžeš nazývat jako ostatní...krvelačnou bestií, psychopatem apod, já si už zvykla..." Řeknu klidně, povzdechnu si a čekám na jeho reakci, kdybych uposlechla Sebastiana nemusela bych být tak moc od krve, no s tím už nic nenadělám.
Návrat nahoru Goto down
Kangae

Kangae


Počet příspěvků : 13
Join date : 08. 03. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2015 12:48 pm

Kangae "Kuro" Itama

Yukiko mě zastavila a následně doběhla. Šel jsem pomalu, takže se stihla i umýt, etc. obličej. Když začne mluvit, dvěma prsty začnu něco "kreslit" ve vzduchu a následně jí těmahle prsty ťuknu do čela. Yukiko mohla následně pocítit jak moje dva prsty pomalu projíždějí po její tváři až ke rtům. "Nejsem tak naivní, abys mě dostala do pasti a zabila, to si zapamatuj." Mrknu na ní a následně se zamyslím nad tím, co se stalo mému otci. Prsty mám pořád přiložené na tvých rtech, ale nakonec i tuto ruku stáhnu. Zda-li to mělo nějaký význam? Kdo ví. Udělám krok tak, abys byla přibližně tak 5 centimetrů. Což už byl docela mimo osobnímu prostoru. Levou rukou tě následně chytnu kolem pasu a trochu přimáčknu k sobě. Pravou rukou ti vytáhnu katanu, kterou máš pověšenou na zádech, ale nějak tě neodstrkuji. Pořád tě mám tak nějak u sebe. "Dobrá tedy, přijmám tvé pozvání, ale zkusíš něco a zabiju tě." Usměju se mile, až to vypadá přímo sarkasticky. 
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 EmptyFri Mar 13, 2015 1:14 pm

Trochu ztuhnu, když se mě dotýká, mohl si povšimnout i trochu mé tváře s nádechem červené barvy."Proč bych tě zabíjela ?" Zeptám se udiveně a trochu i zvědavě, když jsem ještě blíž k němu jsem dostatečně červená, že je lehké si mě splést s jahůdkou."Heh..moje katana..!" Vykřiknu, když už ji nemám u sebe."U mě doma nepotřebuji katanu, tam mám střelné zbraně....zajímalo by mě jak bys uhýbal AK-47...takové tradiční..mám jich doma víc, co by jsme mohli čekat od výrobce zbraní.."Začnu si tak trochu mluvit pro sebe, i když nevím zda-li si toho Kangae všiml."Zavolám nám limuzínu, je to docela daleko."Jakmile limuzína dorazila, nasedli jsme a vyrazili k mému panství.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





PARK - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: PARK   PARK - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
PARK
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa-
Přejdi na: