Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Hotel Sakura

Goto down 
AutorZpráva
Chuck Asakura

Chuck Asakura


Počet příspěvků : 19
Join date : 03. 02. 15

Hotel Sakura Empty
PříspěvekPředmět: Hotel Sakura   Hotel Sakura EmptyThu Feb 05, 2015 10:05 pm

Hotel je 5 hvězdičkový a nachází se ve středu města. Má vlastní bazény, kurty, tělocvičnu, jídelnu a mnoho dalšího. V hotelu je jak bývá zvykem honosná recepce a ochranka. Můj apartmán se nachází v nejvyšším patře, kam má povoleno vstup jen pár pověřených lidí s povolením mým nebo mého otce. Ubytovat se zde dá.

Hotel Sakura 2mrck8p
Návrat nahoru Goto down
Chuck Asakura

Chuck Asakura


Počet příspěvků : 19
Join date : 03. 02. 15

Hotel Sakura Empty
PříspěvekPředmět: Re: Hotel Sakura   Hotel Sakura EmptyFri Feb 06, 2015 6:39 pm

Opět jsem dojel před hotel a ihned přišli 2 muži z ochranky, jeden mi otevřel dveře a druhý mě informoval o pár nedůležitých věcech. V momentě kdy jsem vystoupil z auta, tak si mě začali fotit paparazi a ochranka je odstrkovala. Konečně jsem vešel do hotelu, kam neměli přístup a zamířil si to přímo do apartmánu. V apartmánu jsem pohodil na gauč sako, uvolnil si kravatu a sedl si. Do ruky jsem vzal ovladač, ale předtím si nalil sklenici burbonu, kterou hodlám lehce popíjet. Pustil jsem si TV a zároveň se snažil dovolat otci, ovšem marně.
Návrat nahoru Goto down
 
Hotel Sakura
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa :: Domy, Byty, Panství....Studentské koleje-
Přejdi na: