Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Dom Mitsurugi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyThu Feb 05, 2015 9:17 pm

Je to poschodový dom alebo Je tu služobníctvo ktoré sa o všetko stará. Ochranka všetko čo potrebuje aj keď o to nežiadala jedna z podmienok aby mohla žiť sama. Je to uprostred lesa takže ju nikto nevidí kam ide ani nikto nemôže zistiť že je bohatá.
Dom Mitsurugi  Tumblr_mk5bk18d7g1s6mxv8o1_500
Dom Mitsurugi  Design-bedroom-anime-e
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 6:27 pm

Prišla som domov a ako vždy pri vstupe ma vítalo niekoľko služobných.Vitajte Angelise-ojo sama!
Dom Mitsurugi  1039756-bigthumbnail

"Za pár hodín by mala prísť návšteva prosím privítajte ju a priveďte do salónika " slúžky boli nadšené že som niekoho domov pozvala. Ja som sa išla osprchovať a obliecť ,prichystať oblečenie ako pre Yukiko tak pre mňa.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 6:41 pm

Došla jsem sem, doufala jsem, že jsme tady správně, zazvonila jsem. Po chvíli otevřela jedna ze služek, pozdravila mě a já ji to oplatila, následně všem. Zavedly mě do salonku a řekli mi, že mám zde počkat. Pohodlně jsem si sedla a čekala na Ange."Tomu říká chudá...?" Zasmála jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 6:51 pm

Prišla som sem ako bohatá. "Yukiko vitaj asi by som ti mala vysvetliť o čo ide" čierne elegántne šaty.
clikni

"Ešte raz sa ti poriadne prestavím Angelise Ikaruga Mitsurugi" vedela som že meno Mitsurugi bude poznať pretože je to jedna z najbohatších anglických rodín
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 6:56 pm

"No jsem tak trochu zmatená.." Odpověděla jsem jí...."Mitsurugi..neni to náhodou ta nejbohatší rodina z Anglie." Zeptala jsem se mile a taky se tak pousmála.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:01 pm

Pravdou je že to je ona ale chcem ti vysvetliť prečo robím zo seba chudú....všetko čo si počula v škole bola pravda len som to musela zakamuflovať pretože on o tom nevie, ja som nikdy nechcela byť zasnúbená,milujem slobodu preto som urobila doma zmluvu,môžem si žiť tak ako chcem do určitého roka potom pre mňa prídu ....a odvedú domov.Ale mala som podmienky musím bývať tak ako sa patrí to že chodím sama a do inej školy ako som mala ,o tom nikto nevie držíme to v tajnosti a poprosím ťa aby si mi pomohla udržať toto tajomstvo..." usmiala som sa tentoraz úprimne ako som len vedela žiadna lož nič.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:05 pm

"Whoa...jasně udržím tohle tajemství, jsem jak hrob, mlčím...nic nepovím.."Odpověděla jsem mile a poté dodala." Sluší ti to.." Pousmála jsem se na ni." Tak, co budeme dělat spolu, svému komorníkovi jsem řekla, že přijdu až zítra."
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:11 pm

Tleskla som a prišli dve služobné ktoré niesli oblečenie ."Tieto sú tvoje a tieto moje,pripravíme sa "
clickni tvoje

moje

Jedna zo slúžok ťa zaviedla to veľkej izby aby si sa prezliekla .
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:15 pm

"Děkuji..Jsou nádherné...oboje."Odpověděla jsem a šla s tou služkou, převlékla jsem se."To je nádherné..."Nechala jsem ještě tu služku, aby mě poupravovala.
Návrat nahoru Goto down
Ange Mitsurugi

Ange Mitsurugi


Počet příspěvků : 40
Join date : 05. 02. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:19 pm

Tak čo môžeme ísť k normálnym ľudom ? obhliadla som sa v zrkadle a odišla som k dverám.
Salia dohliadni aby mala dosť vody! slúžka prikývla pretože vedela že hovorím o strážnom psovi vzadu. Vyrazila som do parku
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  EmptyFri Feb 06, 2015 7:23 pm

"Ano můžeme jít, konečně."Odpověděla jsem a šla za Ange, chvíli jsem si ještě prohlížela dům a pak utíkala za Ange směrem do parku.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Dom Mitsurugi  Empty
PříspěvekPředmět: Re: Dom Mitsurugi    Dom Mitsurugi  Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Dom Mitsurugi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Angelise Ikaruga Mitsurugi (Ange)

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa :: Domy, Byty, Panství....Studentské koleje-
Přejdi na: