Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Jin Usagi

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Jin Usagi

Jin Usagi


Počet příspěvků : 112
Join date : 29. 01. 15
Age : 26

Jin Usagi Empty
PříspěvekPředmět: Jin Usagi   Jin Usagi EmptyThu Jan 29, 2015 3:36 am

Vzhled:
viz. Obrázek
Jin Usagi 2hn81ed

Jméno + Příjmení:
Jin Usagi

Pohlaví:
Muž

Datum narození:
29. 10. 1997 (17 let)

Zajímavosti:
šedo-modro-zelená barva očí, avšak občas se podlijí krví a zčervenají (změní se tím i povaha)

Povaha:
Má sklony každému důvěřovat, což mu způsobuje problémy. Je romantik a lehce se zamiluje, avšak všechny přítelkyně v něm vidí monstrum a již po týdnu odchází.
Má  rozdvojenou osobnost… druhá polovina je bezcitný vrah s ledovým srdcem.
(nevím jestli jsem pochopil to řádkování, když tak dopíšu informace)

Životopis:
Již v mladém věku se mí rodiče rozvedli a matka si vzala někoho jiného koho jsem ze srdce nenáviděl. Byl jsem již od školky šikanovaný, ale stejně se stále usmíval a snažil roznášet radost. Když už jsem byl o něco starší (cca 12) jeli jsme všichni s nevl. otcem na výlet řekl mi ať se nepřipoutávám a nastala autonehoda, kdy jsem jel několik metrů po střeše auta. Nevím jestli to byla vůle nebo zázrak, ale přežil jsem bez škrábnutí, avšak moje sestra s matkou byly na místě mrtvé. Utekl jsem z domu, abych s ním nemusel žít, ale snaží se mě od té doby sejmout. Byl jsem zlomená osobnost bez přátel a rodiny. Jak jsem rostl, žil jsem jen s babičkou. Moje životní zkušenosti, ze mě udělali toho kdo jsem…. Jsem bezcitný vrah, dokážu zabít bez sebemenšího pocitu viny. Mou největší slabostí jsou ženy, které mě lehko okouzlí, před nimi jsem úplně v háji. Mým největším nepřítelem je ta osoba co mi vzala rodinu. Nemůžu umřít, dokud neuvidím jak trpí.

Schopnosti:
Velmi  rychlý a dobře uhýbá. Snese velkou bolest a pro přátelé, klidně bude trpět. Hodně schopností s nožíkem a katanou.

Bydlení :
Malý skromný dům v temné uličce.
Pokoj:
Malý, ale útulný. Postel, počítač, skříň, pracovní stůl, knihovnička, malá tělocvična a vitrína s katanou.

Národnost:
Japonská

Jak jste se o Nise yume, hontō no genjitsu dozvěděli?:
Na facebooku byla pozvánka od Katky, tak jsem si řekl, že to zkusím.
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Jin Usagi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Jin Usagi   Jin Usagi EmptyThu Jan 29, 2015 9:30 am

SCHVÁLENO ode mě Razz Yukiko
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
 
Jin Usagi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1
 Similar topics
-
» Dům Jin Usagi

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: INFORMACE A HRA :: Profily postav-
Přejdi na: