Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Nemocnice

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Nemocnice   Nemocnice EmptySat Jan 24, 2015 5:59 pm

Nemocnice se nachází na dobře dosažitelném místě, jezdí zde tramvaje i autobusy. Personál je velký, je velmi šikovný a příjemný, dobře spolu spolupracují, nemusíte se bát, že by jste zde přišli o život. Pracují pohotově a rychle. Nepanikaří. Tohle je jediná nemocnice ve městě. Pokud vejdete do nemocnice, nejdříve budete v malé místnosti, kde potkáte sestru, která vám řekne co a jak. V další místnosti se nachází postele a různé léčebné pomůcky. Je zde vystavěna i místnost, kam normálně nemáte právo vkročit, vstup zakázán, klíče mají jen sestry a lékaři. Je to místnost, kde se nachází krevní transfuze, léky a podobně. Pak je tu místnost, kde se provádí převazy, léčebné výplachy, koupele. Také je tu spousta operačních sálů..
Nemocnice Kamakura_Hospital
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Nemocnice Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nemocnice   Nemocnice EmptySun May 24, 2015 4:55 pm

Přišla jsem celá zesláblá až sem, před vchodem jsem už bohužel omdlela. Naštěstí mě tam uviděla jedna ze sestřiček a ta hned zavolala pomoc, okamžitě jsem šal na operační sál a tam mě dali do kupy, probudila jsem se až na JIPce. Rozhlížela jsem se, ale nikde jsem nikoho, kdo by mi ohrozil život neviděla a tak jsem raději šla spát znovu.
Návrat nahoru Goto down
 
Nemocnice
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa-
Přejdi na: