Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Obchodní centrum

Goto down 
3 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Obchodní centrum Empty
PříspěvekPředmět: Obchodní centrum   Obchodní centrum EmptySat Jan 24, 2015 5:59 pm

Každý z nás občas potřebuje na nákupy, vy máte možnost najít všechno různé zboží v jedné obrovské budově, kde se nachází oblečení, potraviny, drogérie, papírnictví, najdete tu i poštu a podobně. Zaparkovat máte kde, ale pokud nemáte čím, hned vedle budovy je autobusová zastávka. Obchodní centrum se nachází hned vedle náměstí. Je to klasický velký obchodní dům, má 5 pater, kde jsou značkové obchody s oblečením, klasické obchody s potravinami, lékárny, drogérie, trafiky, banky, ale i zverimex. Můžete si zde koupit co potřebujete, zajít si na kafe, pokecat nebo se schovat před deštěm. Před vchodem staví autobus. Některé kavárny mají v prvním patře v létě otevřeny terasy. Pokud by jste chtěli projít celý obchodní dům, potřebovali byste na to minimálně jeden celý den.
Obchodní centrum 336090
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Obchodní centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní centrum   Obchodní centrum EmptySat Jan 24, 2015 6:39 pm

Došla jsem až sem, našla jsem si ten nejdražší obchod se šaty, vybrala jsem si jedny nádherné pro maidku a taky jedny :3. Koupila jsem si je a hned se vydala do S.C.
Návrat nahoru Goto down
Ciel Phantomhive

Ciel Phantomhive


Počet příspěvků : 85
Join date : 24. 01. 15

Obchodní centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní centrum   Obchodní centrum EmptySun Jan 25, 2015 4:22 pm

Vejdu do centra a zamířím ke stánku s dangem..pojím chvíli tam sedím..všichni se na mě dívají a říkají si, co tady dělám..Vstanu a jdu směrem do parku..
Návrat nahoru Goto down
Anonymní
Anonymní




Obchodní centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní centrum   Obchodní centrum EmptyWed Feb 04, 2015 4:30 pm

Vojdem do obchodného centra a prezerám si všetky obchody s oblečením. Po niekoľkých minútach som našla svojho favorita a vošla som do jednoho z najdrahších obchodov. Obzerám sa po stánkoch ,no nič ni nepadlo do oka tak ako som si predstavovala a preto odchádza s prázdnymi rukami.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Obchodní centrum Empty
PříspěvekPředmět: Re: Obchodní centrum   Obchodní centrum Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Obchodní centrum
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: Herní místa-
Přejdi na: