Nise yume, honto no genjitsu.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nise yume, honto no genjitsu.

Zcela obyčejný život lidí, až na skupinku lidí, kteří vraždí za každý přestupek, jménem Death Company....snažte se přežít
 
PříjemLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Návrhy

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Návrhy   Návrhy EmptyThu Feb 19, 2015 8:29 pm

Cokoliv, opravdu cokoliv budete chtít na tomhle RPG vylepšit, pište, já se budu snažit co nejrychleji vaše přání splnit, aby to bylo pro vás uspokojivé....
Yukiko Ryuketsu
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
Jin Usagi

Jin Usagi


Počet příspěvků : 112
Join date : 29. 01. 15
Age : 26

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptySat Apr 04, 2015 3:07 am

Systém soubojů? Aby šlo vyřešit, kdo vyhrál, kdo prohrál a co získá nebo naopak? Aby se mohli zařizovat duely a zesilovat?
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptySat Apr 04, 2015 11:57 am

Zajisté, schopnosti budou připisovány do tvého profilu postavy a taky si je budeš moci kupovat pomoci těch yenů co máš Very Happy teda jestli souhlasíš
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
Jin Usagi

Jin Usagi


Počet příspěvků : 112
Join date : 29. 01. 15
Age : 26

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptySat Apr 04, 2015 7:28 pm

může být Very Happy ale musí se toho hodně domyslet tady, zajistit stránku je první věc, ta druhá na něco nalákat lidi Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Admin
Admin
Admin


Počet příspěvků : 71
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptySun Apr 05, 2015 5:29 pm

Skvělý nápad, jenom vědět na co :DDD Možná pořádat různé akce, eventy apod..
Návrat nahoru Goto down
https://nyhng.forumczech.com
Jin Usagi

Jin Usagi


Počet příspěvků : 112
Join date : 29. 01. 15
Age : 26

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptySun Apr 05, 2015 10:46 pm

no právě něco jako eventy jsem myslel... třeba znám hodně strategických her, kde jsou jednoduché popisy dnů. Například by se mohla udělal skupka, kde by byly: 
denní situace (např. silný déšť, pomalejší pohyb, zavřené obchody)
eventy (např. Watanagashi)
pohyby nepřátel (pokud by byly znepřátelé frakce)
ard.....
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptyMon Apr 06, 2015 8:01 am

Ok, budu o tom přemýšlet a až to budu mít promyšlené jaký event apod. dám vědět a probereme ho, můžeš dát klidně návrh na event třeba klidně i ty Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Michio Tatsuyoshi

Michio Tatsuyoshi


Počet příspěvků : 3
Join date : 11. 04. 15
Age : 31
Location : Tokio

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptyWed Apr 15, 2015 1:44 am

Bylo by dobré oživit svět, napsat občas třeba jestli se nestala v baru nějaká rvačka. Co nového v Tokiu atp. (něco jako newsletter)

Tam by též mohl být uveden event. Například městem se šíří zvěsti, které ukazují na řádění neznámého zabijáka, místy vražd byl Park a dokonce i budova střední školy... atp. Nebo např.: zemětřesení zasáhlo okrajové části tokia (dočasně jsou nedostupná tato místa...). 

Nebo náhodné události jako např nemoci, bouračky, loupeže. Prostě oživí to hru. 

Dál by bylo dobré interreagovat přímo ve hře. Nějakým postem a třeba se objevit jako onen zabiják atp.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptyWed Apr 15, 2015 7:51 pm

OK :3 budu se snažit !
Návrat nahoru Goto down
Michio Tatsuyoshi

Michio Tatsuyoshi


Počet příspěvků : 3
Join date : 11. 04. 15
Age : 31
Location : Tokio

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptyThu Apr 16, 2015 1:25 am

Ještě poslední návrh bych měl, než odešlu životopis postavy. Poznamenávám, že jde čistě o můj subjektivní dojem a názor, nejedná se o kritiku hry.

Bude, nebo je nějaká opozice pro OP Death Company? Jelikož z dosud načtených příspěvků vyplynulo, že je Death Company (dále jen DC), jedinou organizací ovlivňující hru. Lepší statistiky pro Jina, velice "vyboostěná" postava Yukiko (což je podloženo příslušností k DC). 

V čem spočívá můj návrh:

- Bylo by vhodné nabídnout lidem více možností vývoje postavy, případně vysvětlit proč členům DC přibývají body za vraždy. Vyvážit klady protikladem tedy zápory atp. Pár let jsem dělal GM/EM na WoW RP serverech (přestal jsem z nedostatku času). A můžu říct, že lidi táhne v RP právě přehršel možností, které jim bere faktická existence jedné nejsilnější frakce, která prakticky "nemůže" mít konkurenci čímž jsou tlačeni do jednoduchého rozhodnutí. Stát se členy DC a mít výhody, nebo nestát se členy DC a nemít výhody. (Myslím, že volba je jasná za dané situace) 

Uvedu příklad: 
Frakce DC - sdružuje "psychopatické zabijáky", kteří díky vraždám získávají lepší schopnosti se zbraní a lepší obratnost. (zbraně bych rozlišil na chladné a střelné) 


Jiná nejmenovaná frakce A - sdružuje technokraty, lidi zaměřené na výzkum nových technologii (tím by se do hry dostali například jisté sci-fi prvky), mohou provádět pokusy pomocí vynálezů a náhodných objevů získat lepí statistiku 1 a 2. 


Jiná nejmenovaná frakce B - skrytý nepřítel DC, avšak spolu nevedou otevřený konflikt. Jejich praktiky jsou chladné a vypočítavé, nejsou psychopatičtí což shledávají jako nejslabší vlastnost a slabinu DC. účastní se společných cvičení a příprav k boji a za účast získávají body do statistiky 3 a 4.
Návrat nahoru Goto down
Yukiko Ryūketsu

Yukiko Ryūketsu


Počet příspěvků : 233
Join date : 24. 01. 15

Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy EmptyThu Apr 16, 2015 10:29 am

XDD Já jsem trochu mimo :DD Nechtěl bys bát třeba..taky admin ? O.o mohl bys mi pomoci :3 souhlasíš ?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Návrhy Empty
PříspěvekPředmět: Re: Návrhy   Návrhy Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Návrhy
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Nise yume, honto no genjitsu. :: INFORMACE A HRA :: Návrhy hráčů-
Přejdi na: